Szkolenie

"Nowy Styl Zarabiania 2.0"

 • Warszawa, 7-8 grudnia 2012
 • Piotr Michalak + Paweł Królak
 • Warsztaty + szkolenie
 • Tylko dla przedsiębiorców!

Drogi Przedsiębiorco!

Nie jest łatwo w dzisiejszych, konkurencyjnych czasach poradzić sobie z pracą i życiem prywatnym. Nie jest łatwo uporządkować je tak, aby odnieść sukces na każdej jego płaszczyźnie.

Zdjęcie Piotra Michalaka

Świat pędzi szybko do przodu, a my pędzimy razem z nim. Myślimy, że trzeba lepiej nauczyć się zarządzać swoim "pędzeniem".

Tymczasem ja mówię do Ciebie z pełnym przekonaniem: Nie pędź. Zatrzymaj się. Pomyśl. To jedno szkolenie może zmienić całą Twoją przyszłość. Daj sobie szansę.

Nazywam się Piotr Michalak i jestem wspólnikiem w firmach Strategie Rozwoju sp. z o.o. oraz Netesc sp. z o.o., autorem dwóch książek o marketingu i trzech największych szkoleń w branży trenerów e-biznesu. 

Paweł Królak

Razem z właścicielem największej w Polsce księgarni katolickiej Tolle.pl, Pawłem Królakiem, zapraszam Cię na szkolenie i warsztat „Nowy Styl Zarabiania 2.0” przeznaczone tylko dla przedsiębiorców.

Koniec z chaosem w budowaniu biznesu swoich marzeń! Zobaczysz, jak wejść na wyższy poziom i uczynić z Twojej firmy "dobrze naoliwioną maszynę".

Czym różni się druga edycja od pierwszej?

Po pierwsze: Całkowicie przebudowany program pierwszej edycji. Robię o wiele, wiele więcej ćwiczeń, bo to one dadzą Ci największą zmianę! Będzie dużo więcej warsztatu, dużo mniej wykładu.  Wyjdziesz ze szkolenia nie z wiedzą, ale z planem działania.

Po drugie: Około 1/3 szkolenia poprowadzi wybitny wykładowca i przedsiębiorca, Paweł Królak, właściciel największej w Polsce księgarni katolickiej Tolle.pl, jeden z najmądrzejszych ludzi, jakich znam. Musisz go poznać!

Szkolenie dbędzie się już 7 i 8 grudnia w Warszawie. Zapisy zamykamy w tym tygodniu, dlatego czytaj i słuchaj dalej, aby zadecydować, czy to coś dla Ciebie.

Historia szkolenia i dlaczego to robimy

Ludzie dzielą się na tych, którzy stoją w miejscu i narzekają załamując ręce, oraz na tych, którzy zmieniają życie swoje i innych na lepsze. Do której grupy należysz?

Kiedyś pracowałem na etacie i nie wyobrażałem sobie, że możliwe jest posiadanie firmy. Wtedy wpadła mi w ręce książka "Kwadrant przepływu pieniędzy" Roberta Kiyosaki. Dzięki niej zrozumiałem, że niesamowicie trudne jest zdobycie wolności i bezpieczeństwa poprzez pracę na etacie.

Założyłem więc firmę i pracowałem w niej od rana do wieczora, jakbym zatrudnił się w korporacji. Siedziałem do upadłego przed monitorem. Nie miałem już o czym rozmawiać z ludźmi. Minęły lata, zanim wziąłem urlop.

Popełniłem setki błędów.

Dzięki Bogu odkryłem coś, co sprawiło, że osiągnąłem wolność. Odkryłem co jest istotne, aby zbudować stabilny biznes. Zawdzięczam to szczególnie mojemu mentorowi, którego mądrość chcę teraz przekazać Tobie. 

Zbudowałem więc kilkuosobową, dobrze zorganizowaną i zautomatyzowaną firmę działającą w branży szkoleniowej, reklamowej oraz oprogramowania dla firm. 

Nadal ją rozwijam, gdyż robię to, co najbardziej kocham, i co jest spójne z moją osobistą misją. Pracuję w dowolnych godzinach i robię to, czym lubię się zajmować. Kiedy jednak nie chcę, nie muszę pracować.

rodzinaSpełniam też swoją rolę jako mąż i ojciec, spędzając dużo czasu z żoną i 2 letnią córką. W wieku 27 lat osiągnąłem wszystko, co chciałem osiągnąć. Dążę do tego, aby poświęcać się coraz wyższym celom.

To, co odkryłem, nazywam metodą Nowy Styl Zarabiania 2.0™.

Ta nazwa symbolizuje, że można godnie żyć i zarabiać na to życie w zupełnie nowy sposób. Nie wymaga on od Ciebie poświęcenia swojego zdrowia i zaprzedania duszy firmie, jak to było dotychczas praktykowane przez wielu przedsiębiorców.

Dlaczego dzielę się tą wiedzą z Tobą?

Wierzę, że biznes stanowi fundament każdego społeczeństwa i kraju. Biznes tworzy miejsca pracy dla tych mniej przedsiębiorczych - i nie tylko, bo przecież i przedsiębiorca gdzieś zdobywa swoje pierwsze szlify.

Biznes tworzy produkty zaspokajające nasze potrzeby. Jak wygląda świat ze zmarginalizowanym biznesem przeżyliśmy w Polsce w czasach socjalizmu. Doprowadziło to do demoralizacji społeczeństwa.

Wierzę, że biznes jest najbardziej uczciwą formą rozliczeń ze społeczeństwem. Osoba prowadząca biznes otrzymuje wynagrodzenie za faktycznie wykonaną pracę, i jest to najbardziej sprawiedliwe wynagrodzenie, bowiem sprawdzone względem tego, co faktycznie jest potrzebne i wnosi realną wartość w życie ludzi.

Dlatego moją misją jest prowadzenie przedsiębiorców do mądrego rozwoju swoich firm w taki sposób, aby uniezależnili się od pracy „w kołowrotku” i w codziennym „młynie”.

Dzięki temu uzyskają wolność od działań operacyjnych i będą mogli poświęcić się temu, co daje im większe poczucie spełnienia: tworzeniu i strategicznym rozwijaniu przedsięwzięć, które służą ich rodzinom, pracownikom, dostawcom i przede wszystkim klientom.

Moim marzeniem jest, aby polscy przedsiębiorcy byli pod tym względem ewenementem na skalę światową. Aby polskie firmy były wzorem. I aby Twoje życie stało się diametralnie lepsze dzięki temu, co przekazuję.

Czego dowiesz się na szkoleniu i co się zmieni

TigerZobaczysz jak systematycznie zbudować biznes przynoszący setki tysięcy lub nawet miliony złotych rocznie.

Zaprojektujesz systemy swojego biznesu i będziesz dokładnie wiedział, jakich elementów układanki jeszcze Ci brakuje, aby była to naoliwiona maszyna. Gwarantuję Ci, że będziesz zaskoczony.

Zamiast pracować operacyjnie w swojej firmie, będziesz pracować nad swoją firmą. A jeśli nie będziesz miał danego dnia ochoty, w ogóle nie będziesz pracować. Znajdziesz zawsze czas dla swoich dzieci czy drugiej połowy.

Zobaczysz też jak wygenerować od kilkudziesięciu do stukilkudziesięcu tysięcy złotych jedną kampanią promocyjną. Chcę Ci przy tym dać takie wyzwanie, abyś zastanawiał się na co wydać lub w co zainwestować luźne sto lub dwieście tysięcy złotych.

Duża sprzedaż to jednak tylko jedna strona medalu.Przecież więcej zamówień to znacznie więcej telefonów, wysyłek, zapytań i pracy. Marketingowcy zapominają o sferze organizacyjnej. 

Zobaczysz więc jak poustawiać firmę, aby tak duża sprzedaż nie stała się dla Ciebie dużym obciążeniem. 

Zobaczysz jak zbudować zespół. Jeśli chcesz być wolnym człowiekiem, musisz mieć zespół. Każdą firmę tworzą ludzie, a bez ludzi jesteś samozatrudniony ze wszystkimi obowiązkami na swoich barkach. To właśnie ludzie tworzą najtrwalsze organizacje.

Choć tak naprawdę nie chodzi tylko o Twoją firmę i o pieniądze, ale o coś więcej. Dowiesz się jak nadać głębszy sens istnieniu Twojej firmy. Dzięki temu Twoi klienci i pracownicy pójdą za Tobą w ogień, widząc że firma coś sobą reprezentuje.

Twoja firma będzie miała szczytny cel, za który klienci będą Was podziwiali. Przestaną zwracać uwagę tylko na cenę. Będą sobie cenili to, co robicie dla nich i dla branży. Odnajdziesz spełnienie w biznesie i harmonię w swoim życiu.

We własnej firmie możnaby pracować przez 30 godzin dziennie, jeśli ktoś Cię przed tym nie powstrzyma. Tym kimś musisz być Ty sam. Twoi konkurenci będą robili dziesięć rzeczy naraz, pracując w niedzielę i święta, a mimo to będą stali w miejscu! 

Ty będziesz natomiast szedł jak burza do przodu.

Jeśli chcesz mieć uporządkowane życie, musisz umieć zarządzać projektami i koncentrować się na najważniejszych sprawach, odrzucając pozostałe. Zobaczysz jak to robię i będziesz mógł powielić gotowe rozwiązania.

Jest to jedyne szkolenie w Polsce specjalnie dla przedsiębiorców, na temat tego, jak poukładać swoją firmę, aby była zautomatyzowanym systemem biznesowym.

Dla kogo jest to szkolenie?

Nie jest ważny Twój poziom zaawansowania. Wśród moich klientów są osoby prowadzące jednoosobową działalność, jak również właściciele kilkudziesięcioosobowych spółek.

Na tym szkoleniu bowiem nie tylko będziemy przekazywać wiedzę, ale przede wszystkim przepracujemy w ćwiczeniach najistotniejsze dla Twojej firmy kwestie. Jedyne, czego od Ciebie wymagam, to chęci do zmian.

Nowy Styl Zarabiania 2.0™ odbędzie się w Warszawie dnia 7 i 8 grudnia, w piątek w godzinach 10-18 i w sobotę w godzinach 8-16. Na szkoleniu będzie tylko praktyczna wiedza przekazana przez praktyków biznesu.

Będą to pełne dwa dni szkoleniowe wypełnione strategiczną dla Twojej firmy treścią, a cena jest przystępna. Nie wierzę więc, aby to szkolenie nie zwróciło Ci się dziesiątki i setki razy w najbliższej przyszłości, jeśli tylko zaczniesz działać.

Serdecznie Cię zapraszam do wspaniałej, wspólnej przygody!

Program szkolenia Nowy Styl Zarabiania 2.0

Zobacz co dokładnie Ci przekażę na szkoleniu Nowy Styl Zarabiania 2.0™. Wybrane zagadnienia:

Moduł 1: Paweł Królak - właściciel Tolle.pl

 • Poznasz sprawdzone metody, jak najbardziej wizjonerskie i dominujące na swoich rynkach firmy budują potężną przewagę konkurencyjną.
 • Głębszy sens. Dlaczego i po co istnieje Twoja firma? Jaką ma misję do spełnienia w świecie? Dlaczego ktokolwiek miałby kupować właśnie u Ciebie? Dlaczego jest to ważne? 
 • Firma to przede wszystkim ludzie. A większość pracodawców ciągle narzeka, że ludzie są leniwi, nieuczciwi i nie chcą pracować. Koniec z tym! 
 • Zobaczysz, co takiego Paweł robi, że jego pracownicy sami zgłaszają co tydzień kilkanaście propozycji na ulepszenie jego firmy. 
 • Jak zbudować zespół swoich marzeń, rekrutując najlepszych pracowników oraz jak sprawić, by uwielbiali dla Ciebie pracować i sami ulepszali Twoją firmę 
 • Jak zatrudniać najbardziej utalentowanych pracowników, nie musząc im płacić najwyższych stawek na rynku? Jak perfekcyjnie rozpoznać, czy dany kandydat nadaje się do konkretnej pracy? 
 • Jak motywować swoich pracowników tak, aby uwielbiali swoją pracę? A także co zrobić, by pracownicy chcieli pracować wyłącznie w Twojej firmie, nawet jeśli konkurencja zaproponuje im wyższe wynagrodzenie…

(Kolejne moduły - Piotr Michalak)

Moduł 2: Droga do wolności. Projektowanie i budowa systemu.

 • Typy przedsiębiorców. Znajdź drogę idealną dla siebie! 
 • Etapy rozwoju firmy. Na czym się skupić, będąc na danym etapie, a czym w ogóle się nie zajmować? 
 • Elementy systemu. Z czego składa się dobrze poukładany system biznesowy? 
 • Głębszy sens. Warsztat projektowania misji swojej firmy. 
 • Laserowa koncentracja na tym, co najważniejsze. Wąskie gardło systemu biznesowego. Krystalizacja wizji firmy.

Moduł 3: Efektywność firmy i kończenie projektów na czas.

 • Dlaczego prowadzenie kilku projektów na raz sprawia, że Twoja firma stoi w miejscu, a nawet może zbankrutować 
 • Jak zarządzamy projektami stosując najskuteczniejszą obecnie metodę na świecie CCPM (Critical Chain Project Management) 

Moduł 3: Fenomenalne produkty. Wprowadzanie produktów na rynek.

 • Jak znaleźć pomysł na produkt, który się sprzeda 
 • Jaki jest proces tworzenia produktu i o czym zapomina większość firm, przez co osiąga słabe lub przeciętne rezultaty 
 • Jak wprowadzić produkt na rynek z dużym hukiem i natychmiastowym sukcesem rynkowym kreując jednocześnie świadomość marki

Moduł 4: Biznes wyzwolony od właściciela.

 • Jak znaleźć, rekrutować i zatrudniać ludzi: zarówno pracowników etatowych, podwykonawców, jak i partnerów? 
 • ...i jak ich etycznie i z szacunkiem zwalniać, jeśli się nie sprawdzą? 
 • Jak delegować zarówno zadania, jak również projekty i obowiązki 

Szkolenie pełne będzie zarówno moich własnych doświadczeń i historii, jak również praktycznych narzędzi do zastosowania we własnej firmie. 

Nie chcę Ci dać tylko wiedzy i inspiracji. Chcę, abyś z tego szkolenia wyszedł z zestawem narzędzi, procesów i procedur, które możesz z miejsca przenieść na własny grunt.

Dlaczego na żywo, a nie przez internet?

Dla naszej firmy wynajem sali w porównaniu ze szkoleniem internetowym to jedynie dodatkowy koszt, jednak dla Ciebie to czysty zysk.

Chcę wyrwać Cię z codzienności, z zalatania, z obowiązków… Zmiana miejsca, zmiana otoczenia i uczestnictwo w szkoleniu na żywo, zamiast na ekranie komputera, zagwarantuje nie mi, lecz właśnie Tobie najlepsze efekty ze szkolenia i trwałą zmianę na lepsze.

Atmosfera szkolenia prowadzonego na żywo to nie wszystko. Tylko wtedy można nawiązać cenne kontakty. Na szkolenia zjeżdżają się najambitniejsi i najbardziej wartościowi ludzie. Tam będą najlepsi z najlepszych, ludzie którzy za 5 lat będą liderami swoich branż.

Kto wie, czy nie spotkasz 7 i 8 grudnia swojego wymarzonego wspólnika albo partnera, który pomoże Ci wejść na kolejny etap?

Może poznasz przyjaciela, z którym będziecie wspierali się przez lata, a może nawet mentora, który będzie Cię dalej prowadził?

Czy jutro zmieni się, jeśli nie przyjedziesz?

Czy można oczekiwać lepszych efektów stale robiąc to samo? Czy jest sens wydłużać swoją drogę do wolności o całe lata, gdy można w 2 dni zdobyć tyle cennego doświadczenia?

Jestem w pełni przekonany, że szkolenie z metody Nowy Styl Zarabiania 2.0™ będzie kamieniem milowym na Twojej drodze i że musisz na nim być.

Wierz mi, że nie robiłbym go, gdybym nie był tego pewien.

Pakiet Gold

 • Uczestnictwo w elitarnym szkoleniu z warsztatami
  7-8 grudnia w Warszawie. Wartość: 1997 zł
 • Telekonferencja na żywo z sesją Q&A. Wartość: 397 zł
 • Bonus: pierwsza edycja szkolenia na wideo. Wartość: 997 zł
 • Łączna wartość pakietu: 3391 zł. Promocyjna cena: tylko 787 zł!
 • Przy zamówieniu dla dwóch osób z tej samej firmy, dwie wejściówki za jedyne 1297 zł!

Zapisy zakończone!

Pakiet VIP - tylko 3 os.!

 • Wszystko to, co w Pakiecie Gold. Wartość: 3391
 • 6-8 godzinna sesja doradztwa strategicznego prowadzona przez Piotra, z zaproszeniem na lunch w Ełku lub w Warszawie. Wartość: 4997 zł
 • Dodatkowe 3 konsultacje email z Piotrem. Wartość: 600 zł
 • Łączna wartość pakietu: 9788 zł. Promocyjna cena: tylko 3997 zł!
 • Przy zamówieniu dla dwóch osób z firmy: 4997 zł

Zapisy zakończone!

Pozdrawiam,


Piotr Michalak 

PS

Zapisy zamykamy w tym tygodniu, bo niewiele już czasu zostało do 7-8 grudnia. W tym tygodniu zamykamy grupę, aby można było ostatecznie zarezerwować salę, a trzeba to zrobić z wyprzedzeniem. Nie będzie niestety możliwości zapisywania się na ostatnią chwilę!

PPS
Coś takiego nieczęsto się zdarza. Rzadko robię szkolenia na żywo, a w dodatku to jedyne tego typu szkolenie w Polsce. Ja nie uczę marketingu internetowego, choć bywam z nim kojarzony. Moja branża to "business building" -  budowanie biznesu - co wyraża nazwa firmy "Strategie Rozwoju". To zupełnie inna, strategiczna tematyka. 

PPS
W tej dziedzinie bardzo niewiele jest alternatyw. A przecież potrzebujesz wsparcia w rozwoju swojej firmy. Zaplanuj zatem z Pawłem i ze mną jak zmieni się Twoja firma i Twoje życie w 2013 roku!